SCREEN

Menu Style

Cpanel

Завідувач кафедри романо-германської філології, заслужений працівник освіти України, кандидат педагогічних наук, професор Вінінчук Ліна Станіславівна.

Телефон кафедри: 486-38-60

Кафедра романо-германської філології

Кафедра романо-германської філології, яка є навчально-науковим підрозділом Інституту іноземної філології,  була створена  в результаті реорганізації кафедри іноземних мов гуманітарних факультетів в березні 1998року і до серпня 2011 року носила назву кафедри німецької та французької мов.

Нині в штаті кафедри, яку очолює  заслужений працівник освіти України, кандидат педагогічних наук, професор Вінічук Ліна   Станіславівна, нараховується 38 осіб. Викладання іноземних мов забезпечують кваліфіковані викладачі В. Д. Науменко, Л. С. Вінічук, З. І. Єленіна, О. М., Дермель Н.М., Сокорчук, О. В., Андрусевич, Л. А. Гудович, І. В. Бурчик, П. Ю. Мельник, О. А. Пільгуєва, Бойченко І.Ф.  та інші. Щороку склад кафедри поповнюється за рахунок кращих випускників нашого університету, які продовжують традиції кафедри та Інституту іноземної філології (О.І.Томко, Н. М. Дермель,    Д. В. Трубачова, Горбач, О.С. Макарова, І.В. Михайлова, Шклярська М.Є., Карпенко У.О. та інші)

Детальніше: Історія кафедри

Ви тут: Головна Керівництво Керівництво